Поширення та промоція

Просування Вашої роботи є важливою частиною постпублікаційного процесу. Від цього залежить видимість та цитування Вашої статті та журналу загалом. Редакція журналу сприятиме популяризації Вашої дослідницької роботи: через публікацію статті у відкритому доступі на вебсайті журналу, індексацію контенту журналу в наукометричних базах, інформування наукової спільноти про наукові статті на сторінці журналу в соціальній  мережі Facebook, розсилання друкованої версії журналу провідним бібліотекам України тощо.

Редакція журналу заохочує Вас опублікувати інформацію про статтю у своїх наукових мережах, соціальних медіях (ResearchGate, Twitter, Facebook, LinkedIn), ділитися статтею зі своїми колегами.

Виконання кількох простих кроків для просування Вашого дослідження може допомогти Вам збільшити цитування та розбудовувати й зміцнювати свою наукову репутацію.

  1. Поділіться своєю статтею у соціальних мережах:Twitter, Facebook, LinkedIn тощо). Ми рекомендуємо вам позначати корпоративний обліковий запис журналу, наприклад, Twitter: @_________) та/або окремий обліковий запис FB журналу (@_______), щоб ми потім також могли ділитися Вашою статтею  та рекламувати  її.
  2. Надішліть покликання на свою статтю колегам із Вашої галузі.
  3. Створіть або налаштуйте свій профіль на академічних платформах для обміну дослідженнями (SciProfiles, ResearchGate, Academia.edu, Google Scholar, Mendeley і додайте розширену анотацію або повний текст своєї статті).
  4. Додайте покликання DOI на статтю до свого підпису в е-пошті.
  5. Оновіть  інформацію на своїх особистих та інституційних вебсайтах і додайте на них інформацію про назву Вашої статті та покликання на неї, бажано DOI.